KURUMSAL

HAKKIMIZDA

SigortaPlus Sigorta tüm sigortacılık faaliyetlerini Türkiye'deki sigortacılık düzenlemelerine ve kanuna uygun olarak gerçekleştirerek, SigortaPlus Sigorta Ara .Hiz. Ltd. Şti. ünvanı altında Hazine Müsteşarlığının "TOBB Levha Kayıt Numarası T1339-23R6 ile yasalara uygun şekilde tüm bilgilerin doğruluğunu tespit ederek kanıtlanmış verilerle sigortacılık hizmeti vermekteyiz.

SigortaPlus Sigorta Aracılık Hizmetleri'nin mevcutta TOBB kayıtlarında 6 sigorta şirketinin resmi acenteliği ile bu teklifleri değerlendirir ve sigorta eder. Ayrıca internet, online chat, çağrı merkezi ve mobil dünyanın tüm imkanlarını kullanarak, müşterilerimizin sigorta ihtiyaçları için tüm sigorta şirketlerinden fiyat teklifleri anında fiyatlandırarak müşterilerimize sunmaktayız.

Şirket sahibimiz Muzafer TÜRK 2013 yılından itibaren sektörde çalıştığı AK Sigorta A.Ş Mapfre Sigorta A.Ş. Dubai Sigorta A.Ş.Sompo Japan Eureko Sigorta A.Ş. ve Groupama Sigorta A.Ş sigorta şirketleri ile  deneyimleri ve engin görüşü 2013 yılından itibaren SigortaPlus Sigortanın başında olup şirketin büyümesinde önemli katkı sağlamıştır.  

 
sigortaplus.com.tr
 
İletişim Bilgileri
 
İletişim Formu
 
Yeni Baraj Mah. 68001 Sok. Balkaroğlu Apartmanı Sitesi B Blok No:3/A Seyhan / ADANA
+90 322 454 01 54
+90 322 454 01 54
info@sigortaplus.com.tr
     
 
   
© 2021 Sigorta Plus.Tüm Hakları Saklıdır.
Piramit Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri
BİZİ TAKİP EDİN !   Facebook Twitter